ŞİDAP KURUCU BAŞKAN ÖMER ŞANLI Dünya Kadınlar Günü DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI. ŞANLI MESAJINDA SU İFADELERE YER VERDİ.

0
1827
views

ŞİDAP KURUCU BAŞKAN ÖMER ŞANLI Dünya Kadınlar Günü DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI. ŞANLI MESAJINDA SU İFADELERE YER VERDİ.

İşte kısa tarihi Sosyal, ekonomik ve siyasal hayatta önemli bir yer tutan Çalışan kadınlarımızın, büyük mücadelelerle elde ettikleri Dünya Çalışan Kadınlar Günü’nü en içten duygularımla kutlarım. Yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Yüreğinizdeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler. Dünya Çalışan Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun… Bütün kadınların Çalışan Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum. Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım. Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım. Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

CEVAP VER