SİDAP Genel Başkanı ŞANLI, Sivas’tan göç olmasın

0
934
views

SİDAP Kurucu Başkanı Ömer Şanlı ‘’Sivas’tan ve Anadolu’dan göç olmasın’’ sloganıyla, Yerli araç fabrikasının Sivas’ta kurulması için Sivas adına kurulu 958 STK’yı Cumhurbaşkanına gitmeye davet etti.

Yazılı bir açıklama ile 958 STK başkanını bir olmaya davet eden SİDAP Genel Başkanı Ömer Şanlı, ‘’Sivas İçin Bir Olmaya Davet Ediyorum. Sivas’tan ve Anadolu’dan göçün durması için araç fabrikası mutlaka Sivas’a yapılmalı. Gösterelim Sivas’ın STK gücünü. (Araç Fabrikası Sıvasa Gelsin Göç Dursun )’’ dedi

Sivas için bir olalım.

Şanlı  açıklamasında, Sivaslılar duyan duymayana duyursun. Tüm tv ler de, program yapan sanatçılarda, bu konuyu 1 dakika  da olsa dile getirmeleri iyi olur. Bu fırsatı değerlendirmeliyiz. Burdan sesleniyorum. Valimizi, Belediye Başkanımızı, Bakanımızı ve millet vekillerimizi göreve davet ediyorum.  Biz SİDAP olarak bize düşen görev ne ise yapmaya hazırız’’ dedi.

İstanbul’da Sivas adına kurulmuş 958 STK olduğunu belirten Şanlı, Bu STK başkanlarına da seslenerek Bir olalım gücümüzü gösterelim.  Araç fabrikasını Sivas’a kurduralım . Sivas’tan Anadolu’dan  İstanbul’a göç olmasın dedi.

CEVAP VER