Sidap Başkanı ve Şanlift asansör olarak Türk Kızlayının 152 yıl dönumu kutlu olsun

0
438
views

Ömer Şanlı
Sidap Başkanı ve şanlift asansör olarak Türk Kızılay’ın kuruluş yıl dönümünü kutluyor tüm insanlığa huzur ve sağlık mutluluk güzel günler diliyorum Hiçbir ayrım gözetmeksizin, Türk Milleti’nin merhametini, yardımlaşma kültürünü coğrafyamızın ve dünyanın dört bir yanına taşıyan, Türk Kızılayı’nın 152. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, Şanlı hizmetlerinin dolayı tüm emeği olan her sahada mevlam her yerde korusun devamını diliyorum dedi.
Daha nice yaşlara @Kizilay
Kızılay152YaşındaKızılay, savaş alanında yaralanan ya da hastalanan askerlere hiçbir ayrım gözetmeksizin yardım etmek arzusundan doğmuştur tüm insanlığa huzur ve sağlık mutluluk güzel günler diliyorum Hiçbir ayrım gözetmeksizin, Türk Milleti’nin merhametini, yardımlaşma kültürünü coğrafyamızın ve dünyanın dört bir yanına taşıyan, Türk Kızılayı’nın 152. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, Şanlı hizmetlerinin dolayı tüm emeği olan her sahada mevlam her yerde korusun devamını diliyorum dedi.
Daha nice yaşlara @Kizilay
Kızılay152YaşındaKızılay, savaş alanında yaralanan ya da hastalanan askerlere hiçbir ayrım gözetmeksizin yardım etmek arzusundan doğmuştur

CEVAP VER